MÖBLER / Skåp & hyllor / Barskåp 13789240

nr 1378 9240

Barskåp

mahogny. Bredd: 83 cm. Djup: 42 cm. Höjd: 117 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 15 februari 2021
kl 19:06:58